Wypożyczalnia samochodów dostawczych

Duże zakupy? Duży prezent? Wypożyczalnia samochodów dostawczych

Prezent na Komunię przekracza możliwości bagażnika? Jest na to odpowiedź: wypożyczalnia samochodów!

Czas Komunii zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim w wielu domach rodzi się pytanie o prezenty komunijne. Wasze pomysły prezentowe przekraczają możliwości Waszego bagażnika? Wypożyczalnia samochodów dostawczych z Gdańska – Avik Rent a Car – służy pomocą!

Pomysłowość dotycząca tego, jaki prezent na Komunię wybrać, przekracza niejednokrotnie oczekiwania samych dzieci. Choć nadal tradycyjnie dominują tu wszelkiego rodzaju dewocjonalia, czy biżuteria, to coraz częściej uroczystościom komunijnym towarzyszą gadżety elektroniczne, czy inne upominki, które mają spore rozmiary.

Prezent komunijny o większych gabarytach wcale nie musi stanowić problemu związanego z transportem. A to właśnie transport często tłumi naszą pomysłowość w tym zakresie. Jakie prezenty komunijne najczęściej sprawiają trudność transportu? To oczywiście: rowery, większe hulajnogi, quady, duże instrumenty muzyczne oraz każdy większy sprzęt elektroniczny. Zatem, jeśli na co dzień poruszamy się małym samochodem, nie rezygnujmy z planów prezentów komunijnych!

W przypadku mniejszych gabarytów doskonale sprawdzi się dwuosobowa Dacia Dokker, o ładowności 750 kg oraz sporej przestrzeni ładunkowej. Potrzeba coś większego? Polecamy wypożyczenie Fiata Scudo. Ten z pozoru niewielki samochód ma ładowność już na poziomie 1200 kg.

Potrzebna większa kubatura? Renault Trafic L2H1 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Ładowność 1269 kg i trzyosobowa kabina pozwoli na transport nawet naprawdę sporego prezentu – czy to komunijnego, czy też nawet ślubnego.

Macie pomysł na duży prezent na Komunię? Nie dajcie się ograniczyć problemom z transportem. Zapytajcie o wolne terminy w Avik Rent a Car! Zapraszamy!

Dacia Dokker wypożyczalnia? Fiat Scudo wynajem? 

Avikrent – wypożyczalnia samochodów Gdańsk

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *