Pierwsza Komunia Święta. Trasnport gości. Wynajem busa

Pierwsza Komunia Święta – transport gości

Przyjęcia komunijne tradycyjnie już są okazją do rodzinnych spotkań w większym gronie. W tym ważnym dla dziecka, jak i całej rodziny, dniu warto zadbać także o transport gości.

Przyjęcia komunijne tradycyjnie już są okazją do rodzinnych spotkań w większym gronie. To czas, gdy niejednokrotnie spotykamy krewnych, którzy na co dzień mieszkają poza granicami kraju lub w odległych regionach Polski. W tym ważnym dla dziecka, jak i całej rodziny, dniu warto zadbać także o transport gości.

Niezależnie od wystawności przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii, większość rodziców staje wobec dylematu związanego z transportem gości, którzy (na przykład z racji wieku) nie są mobilni lub takich, którzy na tę uroczystość przybyli do kraju samolotem.

Po co się martwić o to, który z rodzinnych kierowców będzie w stanie wziąć do swojego samochodu kolejnego pasażera. By transport gości (z kościoła na przyjęcie komunijne) przebiegał sprawnie, warto rozważyć wynajem busa. Świetnym rozwiązaniem okaże się niewątpliwie 9-osobowy Ford Tourneo Custom – idealny bus do wynajęcia nie tylko na takie okazje.

I Komunia. Trasnport gości. Wynajem busa

Co ważne, wynajem busa jest prostszy niż myśli wiele osób. Wynajętym samochodem może kierować kilku kierowców. W wypożyczalni Avik Rent a Car nie pobieramy z tego tytułu żadnych opłat. Fakt ten wystarczy zgłosić przy rezerwacji lub odbiorze samochodu. Kierowanie busem nie wymaga dodatkowych uprawnień, wystarczy aktualne prawo jazdy kategorii B oraz ukończone 21 lat. 

Pierwsza Komunia Święta dziecka – niech to będzie piękny dzień, wolny od stresów i zbędnego chaosu. Dodatkowy, wynajęty samochód, czy bus na potrzeby gości, to idealne rozwiązanie by wszystko przebiegło tego dnia w spokoju i bez napięć.

Jeśli planujecie dostawę komunijnego prezentu o większych gabarytach, mamy kolejne ciekawe rozwiązanie. Wypożyczalnia samochodów dostawczych Avik Rent a Car ma w swojej ofercie wynajem aut dostawczych na godziny. Proste? Oczywiście, że tak! Jak wszystkie zasady wypożyczalni Avik Rent a Car! Zapraszamy!

Wynajem busa Gdańsk?  Wynajem busa Pomorze?

Bus na wesele, czy bus na Komunię – Avik Rent a Car – prawdopodobnie najlepsza wypożyczalnia samochodów dostawczych Gdańsk i okolice.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *