wynajem busa Gdańsk

Wynajem busa na ferie. Wynajem busa na święta.

Ferie świąteczne i ferie zimowe to czas, na który wielu z nas czeka z utęsknieniem. Czas spotkań z rodziną, bliskimi, ale także upragnionego odpoczynku i wytchnienia od codzienności. A co z wyjazdami? Czy wynajem busa na ferie to dobry pomysł? Wynajem busa na święta?

W święta przemierzamy spore ilości kilometrów. Często też podróżujemy w powiększonym składzie. W podróż zabieramy ze sobą rodzinę lub przyjaciół. W takich sytuacjach częstym, jak się okazuje: zupełnie niepotrzebnym, problemem wydaje się być transport. Wynajem busa na święta to doskonała alternatywa podróży „na dwa samochody”. Szybko, wygodnie i tanio! Właśnie tak można zorganizować podróż w najbliższe święta. Bus osobowy zmieści 9 osób, a także pomieści bagaże i prezenty.

Nasza wypożyczalnia samochodów często spotyka się z pytaniami, czy jest możliwy wynajem busa na święta lub na ferie zimowe. Oczywiście, że tak! Co więcej, umożliwiamy także wynajem busa za granicę. Wynajem busa Gdańsk? Sprawdź Avik Rent a Car! 

Martwicie się o sposób odbioru lub oddania auta w wolne dni? Zupełnie niepotrzebnie. Wypożyczalnia samochodów Avik Rent a Car, pracuje przez 7 dni w tygodniu. Wszelkie szczegóły kontaktu z nami w okresie świąteczno-noworocznym, ustalimy podczas rezerwacji samochodu.

A co z feriami? Interesuje Was wynajem busa na ferie? A może wynajem busa za granicę? W obu przypadkach procedury wynajmu będą się nieco różniły, jednak obie opcje są dostępne. Narty w Tatrach, czy w Alpach? Wybór zależy od Was. Zachęcamy do rezerwacji wolnych terminów oraz do zapoznania się z procedurami wynajmu samochodów. (Przeczytaj nasz post na blogu dotyczący procedur wynajmu auta). 

Jeśli chcecie wyjechać poza granice kraju, wówczas fakt ten należy zgłosić do wypożyczalni. Wynajem busa za granicę (w granicach Unii Europejskiej) jest związany z dodatkową opłatą, która jednorazowo wynosi 123 złote.

Wynajem busa Gdańsk – w Avik Rent a Car to także komfort i bezpieczeństwo. Wszystkie nasze pojazdy są ubezpieczone i nowe. Sprawdźcie sami tutaj. 

Wynajem busa Gdańsk ? Wynajem busa pomorskie? Wynajem busa za granicę? 

Avik Rent a Car – Twoja wypożyczalnia samochodów Gdańsk. 

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *