wypożyczalnia samochodów dostawczych pomorskie procedury

Wypożyczalnia samochodów – procedury przekazania samochodu

Każda wypożyczalnia samochodów dostawczych, czy osobowych, spotyka się z szeregiem pytań o procedury wypożyczenia pojazdu. Dziś tłumaczymy jak procedury te wyglądają w Avik Rent a Car.

W Avik Rent a Car samochód może wypożyczyć każda osoba dorosła, która ukończyła 25 lat i od co najmniej roku posiada uprawnienia do kierowania określonym pojazdem. Dodatkowo wymagamy także drugiego dowodu tożsamości (paszportu lub dowodu osobistego).

Podczas spotkania z Klientem przedstawiamy umowę oraz regulamin. To dla nas szczególnie ważne, by wszystkie zasady wynajmu były jasne i przejrzyste. Podczas przekazania samochodu Klientowi, pracownik wypożyczalni zawsze sporządza protokół wydania pojazdu, który zawiera opis stanu technicznego auta w momencie jego przekazania. Co istotne, już na tym etapie ważny jest głos Klienta. Podczas przekazania auta Klient ma czas, by dokładnie przyjrzeć się samochodowi i wskazać wszystkie elementy, które są dla Niego istotne. To ważne, dbamy bowiem o to, by każdy Klient otrzymał auto w nieskazitelnym stanie.

wypożyczalnia samochodów dostawczych pomorskie procedury

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Avik Rent a Car troszczy się o to, by każde auto w momencie wypożyczenia było umyte oraz zatankowane do pełna. Tego też oczekują kolejni Klienci. Dlatego regulamin wypożyczalni mówi, że auto należy oddać także w takim stanie. Co jednak, jeśli jest to niemożliwe? Rozumiemy, że przypadki losowe bywają różne, dlatego jeśli z jakiegoś powodu Klient nie może umyć i zatankować pojazdu, wówczas zrobimy to za niego, doliczając równocześnie odpowiednią opłatę. Podczas zwrotu auta, ponownie przyglądamy się pojazdowi w obecności Klienta.

Dbamy o bezpieczeństwo każdego Klienta, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę, że każda, nawet najmniejsza usterka, taka jak na przykład „oczko” na przedniej szybie, może zagrażać życiu kolejnych użytkowników pojazdu, a także innym uczestnikom ruchu na drodze. Takie awarie mogą zdarzyć się każdemu i nie ma kierowcy, któremu nie przytrafiłyby się takie przygody. Pamiętajmy jednak, że do wynajętego auta wsiądą po nas kolejni użytkownicy. W przypadku uszkodzeń auta, zaistniałych w trakcie jego wypożyczenia, pobieramy opłatę ustaloną w umowie i regulaminie. Jeśli koszt naprawy jest mniejszy od pobranej przez nas kwoty, wówczas zwracamy Klientowi różnicę.

Jeśli kierującemu wypożyczonym samochodem przydarzy się wypadek lub awaria, w wyniku których auto zostanie unieruchomione, prosimy o jak najszybszy kontakt z naszym biurem (+48) 731-403-010. W takich sytuacjach zawsze wspieramy i przekazujemy dalsze instrukcje postępowania.

Bezpieczeństwo Klientów wypożyczalni stanowi dla nas priorytet. W Avik Rent a Car wszystkie pojazdy są nowe (poniżej 4 lat), na gwarancji fabrycznej i wyposażone w pełen pakiet ubezpieczeń.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych pomorskie – Avik Rent a Car – odpowie na każde pytania związane z wynajmem. Zapraszamy!

Wypożyczalnia aut dostawczych pomorskie – wynajem samochodów Gdańsk

Avik Rent a Car – prawdopodobnie najlepsza wypożyczalnia samochodów dostawczych Pomorze 

 

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *