wypozyczenie auta

Wypożyczenie auta w pomorskiem jest teraz prostsze! Sprawdź dlaczego!

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Avik Rent a Car nieustannie się rozwija. Przedstawiamy kilka ważnych zmian, które sprawiają, że wypożyczenie auta w pomorskiem jest teraz prostsze!

Avik Rent a Car to popularna wypożyczalnia aut w pomorskiem. Od lat oferujemy naszym Klientom auta dostawcze. Wynajem samochodów dostawczych cieszy się popularnością przede wszystkim wśród handlowców (zwłaszcza sezonowych), czy kurierów. Wśród naszych Klientów nie zabrakło też ekipy archeologów. Nasze samochody dostawcze pomogły także wielu naszym Klientom indywidualnym w przeprowadzkach.

Wypożyczalnia samochodów na wakacje – wynajem auta na ferie

Wielu Klientów Avik Rent pyta o możliwość wynajmu samochodu na okres ferii lub wakacji. Taki długoterminowy wynajem samochodu jest nie tylko możliwy, ale także ekonomiczny. Dłuższy wynajem zawsze bowiem oznacza niższe opłaty za dobę. Wśród samochodów na wakacje lub ferie polecamy Hyundai i30. Elegancja, wygoda i technologia tłumiąca wszelkie nierówności drogi – rodzinna podróż może być teraz jeszcze prostsza!

wypozyczenie auta

Wypożyczalnia aut z możliwością płatności kartą

W nowy rok wkraczamy z nowymi rozwiązaniami. Już teraz w Avik Rent a Car każdy Klient ma możliwość płatności kartą. To doskonałe rozwiązanie, które nie tylko usprawnia funkcjonowanie wypożyczalni, ale także stanowi solidne zabezpieczenie transakcji dla obu stron. Wartą uwagi jest też możliwość tak zwanej preautoryzacji za kaucję. To operacja polegająca na tymczasowym zablokowaniu (na poczet kaucji) środków na rachunku Klienta. Przy zwrocie samochodu, zablokowana wcześniej kwota jest automatycznie odblokowana i Klient znów może swobodnie dysponować tymi środkami.

Możliwość dokonywania transakcji płatniczych – teraz także w Avik Rent a Car.

Zapraszamy!

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *